Durva: A Juventus helyett a kínai másodosztály bajnokát választotta a pénz miatt

A Juventus helyett a Tiencsin Csüancsient választotta Axel Witsel.
Mokány Lajos 2017. január 4., szerda 8:45
A Juventus helyett a Tiencsin Csüancsient választotta Axel Witsel.
Szerző: Mokány Lajos 2017. január 4., szerda 8:45

Hosszabb ideje kacérkodott már a belga válogatott középpályás leigazolásával az olasz bajnok, és úgy tűnt, idén télen létre is jön a klubcsere. A belga Axel Witsel azonban a Tinecsin Csüancsien csapatához írt alá. Ezzel ő is követett egy sor nagy nevű játékost, akik az elmúlt hetekben igazoltak Kínába. A Zenit játékosának döntésénél azonban azt nem szabad elfelejteni, hogy itt nem egy kiöregedőben lévő, esetleg klubjában periférián "álló" labdarúgóról van szó, hanem olyanról, akit a világ egyik legerősebb klubja, a Juventus is hívott a kínai ajánlattal egy időben. A kérdést természetesen a pénz döntötte el.

Ez egy nagyon nehéz döntés volt. Az egyik oldalon ott volt egy nagyszerű klub, a másikon pedig egy visszautasíthatatlan ajánlat a családom számára

- mondta Witsel a Guardian c. újságnak. A 76-szoros belga válogatott középpályás heti 300 ezer eurót tesz majd zsebre új klubjában, a kínai másodosztály bajnokában.

 
Átigazolások
Újpest (?)
Muhamed Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított csatár kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.
Liverpool
Pécsi Ármin
Spanyolországban ismét több lapban is újra előkerült a neve a Sevilla lehetséges érkezői között.
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz