"Ha megbukom, Ti is velem buktok" - de Boer megfenyegette az Inter játékosait

Áll a bál az Internél: Frank de Boer nem kímélte a játékosokat.
Mokány Lajos 2016. október 1., szombat 11:24
Áll a bál az Internél: Frank de Boer nem kímélte a játékosokat.
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 1., szombat 11:24
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Rosszul szerepel az Internazionale az Európa Ligában, hiszen a Hapoel Beer-Seva után a Sparta Prahától is kikapott. A vereség után a vezetőedző keményen elővette a játékosokat.

A La Gazzetta dello Sport beszámolója szerint Frank de Boer a pénteki megbeszélésen azt mondta:

Ha megbukom, Ti is velem együtt buktok

- utalva arra, hogy elődjének, Roberto Mancininek is mennie kellett, így ezúttal már a játékosok sem úszhatják majd meg.

A holland szakembert egyébként a klub vezetői a hírek szerint arra kérték, hogy a Southampton ellen ne rotáljon. Olaszországi lapinformációk szerint egyébként felmerült az is, hogy az elnöki székbe visszatérjen a korábbi irányító, Massimo Moratti. A részvényeit nemrégiben értékesítő klubvezető ezt nem is tagadta, de nagyobb az esély arra, hogy akkor kerülhet a székbe, ha a jelenlegi elnöktől, Eric Thohirtól a kínai Suning megszerzi a kezében lévő 31%-os részvénycsomagot.

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz