Nélküle nagyon nem megy az olasz klubnak.
A magyar focival előszeretettel foglalkozó fociblogger, Tomasz Mortimer érdekes jelenségre hívta fel a figyelmet a Twitteren.
A Bolognából az Atalanta ellen meglepetésre kimaradó Nagy Ádámmal 13-11 klubja gólkülönbsége, nélküle viszont 1-10, azaz túlzás nélkül elmondható, hogy igazi talizmánja csapatának a fiatal középpályás.
Bologna with Adam Nagy: Scored 13, conceded 11
Bologna without Adam Nagy: Scored 1, conceded 10
— Tomasz Mortimer (@TMortimerFtbl) 2016. november 27.
Átigazolások
Puskás Akadémia
Utánpótlás-válogatott érkezhet
Információink szerint a Csíkszeredától távozó Brügger Dániel a Puskás Akadémiánál folytathatja pályafutását.
Kazincbarcika
Juhász érkezett
A Kazincbarcika bejelentette, hogy Juhász Zsomborral erősítettek. A 25 éves védő Monorról érkezik az NB II-es csapathoz.
DVTK
Kastrati távozott
A kiesést követően távozott Lirim Kastrati Diósgyőrből. A játékos télen lett a DVTK labdarúgója, 6 bajnokin, valamint 1 kupamérkőzésen viselte a diósgyőri szerelést.