Danilo nem lesz az Udinese-játékosok kedvence.
Nem mindennapi edzésen van túl az olasz élvonalbeli Udinese együttese. A csapat brazil játékosa, Danilo ugyanis a szerdai tréningen Ali Adnan, Adalberto Penaranda és Francesco Lodi ellen is csúnyán szabálytalankodott – olyannyira csúnyán, hogy mindhárom társát ápolni kellett.
Luigi del Neri vezetőedző rendesen le is teremtette Danilót, majd az öltözőbe küldte a magáról megfeledkezett játékost.
Danilo nagy fenegyerek hírében áll, korábban volt már, hogy össze is verekedett egy csapattársával.
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.