Balhés Serie A-játékos bukott meg a doppingteszten

Doppingvétség miatt határozatlan időre felfüggesztették Joao Pedrónak, az olasz élvonalbeli Cagliari brazil labdarúgójának a játékjogát.
Budai László 2018. március 9., péntek 17:34
Doppingvétség miatt határozatlan időre felfüggesztették Joao Pedrónak, az olasz élvonalbeli Cagliari brazil labdarúgójának a játékjogát.
Szerző: Budai László 2018. március 9., péntek 17:34

A 26. születésnapját éppen pénteken ünneplő Joao Pedrót február 11-én, a Sassuolo elleni bajnoki mérkőzés (0-0) után ellenőrizték, és szervezetében a tiltott vizelethajtónak számító hidroklorotiazid nyomaira bukkantak. Az olasz doppingellenes ügynökség pénteki bejelentése szerint a felfüggesztés egyelőre határozatlan időre szól.

A támadó középpályás a szezon előtt írt alá új szerződést a szardíniai klubnál, de a közelmúltban már volt egy négy mérkőzésre szóló eltiltása, mert csapatkapitányként szimulált, majd ellökte ellenfelét a Fiorentina elleni decemberi meccsen.

Januárban a Benevento csapatkapitányát, Fabio Lucionit doppingvétség miatt egy évre, Walter Giorgione csapatorvost pedig négy évre tiltották el.
(mti)

Átigazolások
Paks
Bognár hosszabbított
Bognár György lesz a Paks vezetőedzője a következő idényben is.
ETO/DAC
Csinger Márk
Úgy hírlik, dániai átigazolás körvonalazódik Csinger Márk számára.
Reagált a jövőjére
Sztanyiszlav Csercseszov
A Fradit korábban irányító tréner a róla szóló sajtóhírekre reagálva egyértelművé tette: kizárólag jelenlegi csapatára koncentrál.
Tovább az összes átigazoláshoz