A címvédő AC Milan a ráadásban, öngóllal győzött 2-1-re a vendég Fiorentina ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.
A piros-feketék jól kezdték a mérkőzést, gyorsan vezetést szereztek, ám az első félidő közepén a firenzeiek egyenlítettek, és az utolsó percekig tartották a döntetlent.
A lefújás előtt nem sokkal aztán Nikola Milenkovic talált a saját kapujába, a Milan pedig így mindhárom pontot begyűjtötte. (MTI)
Serie A, 15. forduló:
AC Milan - Fiorentina 2-1 (R. Leao 2., Milenkovic 92. - öngól, ill. Barak 28.)
Korábban:
Olvastad már?
Serie A: 36 éves hőse volt az ötgólos rangadót nyerő Internek - videó
Az Atalanta saját pályáján kikapott az Internazionalétól 3-2-re az olasz labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
Elolvasom
Átigazolások
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)
Arad
Tordai érkezett
Új kapus leigazolását jelentette be csütörtök délután az UTA: Tordai Árpád egy évre szóló, adott esetben meghosszabbítható megállapodást kötött az élvonalbeli aradi futballcsapattal.