Fotó: bbc.com

Nincs több kérdés, a Chelsea bejelentette az új vezetőedzőjét - hivatalos

Beigazolódtak a korábbi sajtóhírek.
Csakfoci.hu 2023. május 29., hétfő 14:46
Fotó: bbc.com
Beigazolódtak a korábbi sajtóhírek.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 29., hétfő 14:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az argentin Mauricio Pochettino lesz az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Chelsea FC vezetőedzője.

A londoni klub hétfői bejelentése szerint kettő plusz egy idényre szóló szerződést kötöttek a szakvezetővel. A megállapodás július 1-én lép életbe.

Pochettino már dolgozott Londonban, hiszen öt és fél évig a Tottenham Hotspurt irányította, amellyel egyszer a Bajnokok Ligája döntőjébe is bejutott. Legutóbb a Paris Saint-Germain trénere volt.

A Chelsea-től márciusban hét hónap után menesztették Graham Pottert, azóta Frank Lampard irányította a csapatot, amely a 12. helyen végzett a Premier League-ben. (MTI)

Átigazolások
Kinevezték az új edzőt!
Robert Klauss
Megvan a vezetőedző
Takács Péter
Ismét igaznak bizonyult a csakfoci.hu információja, Takács Péter lett a Diósgyőr vezetőedzője.
Debrecenbe igazol
Macsó Máté
A csakfoci.hu május végén elsőként számolt be arról, hogy a DVTK saját nevelésű játékosa, Macsó Máté a DVSC-ben folytathatja pályafutását. Értesüléseinket a Nemzeti Sport megerősítette, miután a felek megegyeztek a 20 éves középpályás játékjogának megvásárlásáról.
Tovább az összes átigazoláshoz