A brazil válogatottnak nem csak Bolívia válogatottjával, hanem az ország természeti adottságaival is meg kellett küzdenie csütörtökön.
Neymarék 0-0-s döntetlent értek el a Bolívia elleni vb-selejtezőn. A 3600 méter magasban lejátszott találkozón az oxigénellátás sem volt a megszokott.
A találkozó után a PSG sztárja így kommentálta a meccset Instagramon:
Embertelen ilyen körülmények között játszani. A pálya, a magasság, a labda…minden rossz volt. A körülmények ellenére, azért örülünk a csapat teljesítményének.
A képeken látszik, hogy a lefújást követően a brazil játékosok oxigénmaszkkal az arcukon próbáltak feltöltődni.
A pontvesztés ellenére már korábban biztossá vált, hogy Brazília megnyeri a dél-amerikai selejtezősorozatot.
Átigazolások
Budafokon folytatja
Pekár László
Budafokon folytatja pályafutását Pekár László, aki legutóbb a BVSC-Zugló játékosa volt. (budafokimte.hu)
Egy év után hazatért
Szilágyi Szabolcs
A román másodosztályban szereplő Unirea Slobozia hivatalos oldalán jelentette be Szilágyi Szabolcs szerződtetését.
Kozármisleny
Két játékos érkezett
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny között évek óta sikeresen működik a kooperációs megállapodás értelmében Bene Domonkos és Szűcs Patrik is az NB II-es klubnál szerepel majd a következő idényben.