NL: Lewandowski-gól nélkül is fordítottak és nyertek a lengyelek - videó

Lengyelország-Wales mérkőzéssel kezdődött az idei Nemzetek Ligája. A hazaiak 0-1-ről felállva szerezték meg a három pontot.
Privacsek András 2022. június 1., szerda 20:21
Lengyelország-Wales mérkőzéssel kezdődött az idei Nemzetek Ligája. A hazaiak 0-1-ről felállva szerezték meg a három pontot.
Szerző: Privacsek András 2022. június 1., szerda 20:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Wales a B csapatával állt ki, mivel vasárnap playoff-mérkőzést játszik a vb-szereplésért a Skócia-Ukrajna párharc győztesével. Ennek ellenére Wales szerzett vezetést, a lengyelek a hajrában fordítottak.

A divízió, 4. csoport:

Lengyelország - Wales 2-1 (Kaminski 72., Swiderski 85., ill. Williams 52.)

Átigazolások
DVTK
Kastrati távozott
A kiesést követően távozott Lirim Kastrati Diósgyőrből. A játékos télen lett a DVTK labdarúgója, 6 bajnokin, valamint 1 kupamérkőzésen viselte a diósgyőri szerelést.  
Qarabag
Várkonyi légiósnak állt
A Qarabag bejelentette, hogy szerződtették a Zalaegerszeg védőjét, Várkonyi Bencét.
Kispest-Honvéd
4 távozó
Földi Dominik, Kesztyűs Barna, Varga Kevin és Rácz Gergő egyaránt elhagyta a Kispest-Honvéd csapatát - szerződésük lejártával. (honvedfc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz