Nemzetek Ligája: Balesetet szenvedett az egyik válogatott busza, egy játékos koponyasérülést szenvedett

A 29 éves középpályás, Todor Nedelev koponya- és agyi sérülést szenvedett az ütközés során, meg is kellett operálni.
Budai László 2022. június 11., szombat 16:00
A 29 éves középpályás, Todor Nedelev koponya- és agyi sérülést szenvedett az ütközés során, meg is kellett operálni.
Szerző: Budai László 2022. június 11., szombat 16:00

Közlekedési balesetet szenvedett a bolgár labdarúgó-válogatottat szállító autóbusz Tbilisziben, ahol vasárnap Nemzetek Ligája-mérkőzésen lép pályára a csapat a házigazda Georgia ellen.

A 29 éves középpályás, Todor Nedelev koponya- és agyi sérülést szenvedett az ütközés során, meg is kellett operálni. A bolgár szövetség szombati közlése szerint a beavatkozás sikeres volt. A többi játékos és stábtag a hírek alapján jól van.

A baleset pénteken történt, rögtön az érkezés után. A hotelhez vezető úton a két busz közül az elsőt vezető sofőr elvesztette uralmát a jármű felett, aminek súlyos ütközés lett a következménye.

A C divízió 4. csoportjának mérkőzése a kiírás szerint vasárnap 18 órakor kezdődik a georgiai fővárosban.
(mti)

Olvastad már?
Szerződéshosszabbítást ért a 9 meccses veretlenségi széria: Az új szezonban is Boris irányítja a Vidit - hivatalos
A klub és Michael Boris megegyezése alapján a német szakember irányítja a Vidi első csapatát a következő szezonban is.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)
Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.
Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.
Tovább az összes átigazoláshoz