Németh K. góllal tett pontot az adok-kapok végére - videó

A magyar játékos találata biztosította be az Al-Gharafa győzelmét.
Budai László 2016. november 19., szombat 17:55
A magyar játékos találata biztosította be az Al-Gharafa győzelmét.
Szerző: Budai László 2016. november 19., szombat 17:55

Fordulatos mérkőzést játszott egymással az Al-Gharafa és az Al Arabi. Németh Krisztián kezdőként lépett pályára a hazaiaknál. Az első félidő 2-2-es döntetlenje után a magyar játékos együttese belehúzott.

Kwasi révén visszaszerezte a vezetést, majd Németh 11-esből lőtt találatával be is biztosította a sikert (4-2).

Az Al-Gharafa ezzel a győzelemmel az ötödik.

 

 
 
Átigazolások
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Tovább az összes átigazoláshoz