Topligák: Otthon betlizett az MU; három gólt lőtt szünet után a Hoffenheim - eredmények, videók

Váratlan vereséget szenvedett hazai pályán a Manchester United, amelyben Rashford tizenegyest hibázott a 69. percben. Németországban Szalai Ádám nem került be a Hoffenheim keretébe, Sallai Roland pedig végig a Freiburg kispadján ült.
Nyikes Zoltán 2019. augusztus 24., szombat 18:06
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. augusztus 24., szombat 18:06

Bundesliga, 2. forduló

Augsburg–Union Berlin 1-1 (Vargas 60., ill. S. Andersson 80.) Kiállítva: Schlotterbeck (83. - Union)
Düsseldorf–Bayer Leverkusen 1-3 (Morales 82., ill. Baker 6. - öngól, Aranguiz 33., Bellarabi 39.)
Hoffenheim–Werder Bremen 3-2 (Bicakcic 54., Bebou 59., Kaderabek 87., ill. Fullkrug 42., Oszako 81.) Kiállítva: J. Eggestein (77. - Werder)
Mainz–Mönchengladbach 1-3 (Quaison 18., ill. Lainer 31., Plea 77., Embolo 79.)
Paderborn–Freiburg 1-3 (Mamba 3., ill. Waldschmidt 21. - tizenegyesből, Petersen 40., Kvon Csang-Hon 90.)

Kaderabek (Hoffenheim) győztes gólja

Premier League, 3. forduló

Brighton–Southampton 0-2 (Djenepo 55., Redmond 91.) Kiállítva: Andone (30. - Brighton)
Manchester United–Crystal Palace 0-1 (D. James 89., ill. J. Ayew 32., Van Aanholt 93.)
Sheffield United–Leicester 1-2 (McBurnie 62., ill. Vardy 38., Barnes 70.)
Watford–West Ham 1-3 (Gray 17., ill. Noble 3. - tizenegyesből, Haller 64., 73.)

Ayew (Crystal Palace) 0-1

David James (MU) 1-1

Van Aanholt (Crystal Palace) 1-2