A német labdarúgó élvonal 17. helyén álló Hamburger SV menesztette vezetőedzőjét, Bruno Labbadiát.
A kikötővárosiak szombaton hazai pályán 1-0-ra kikaptak az ötödik fordulóban a címvédő és listavezető Bayern Münchentől - a vendégek a 89. percben szerzett góllal nyertek -, ezzel sorozatban negyedik vereségüket szenvedték el.
Az 50 éves tréner 18 hónapot töltött a csapat kispadján, amely irányításával tavaly drámai osztályozón harcolta ki a bentmaradást a Karlsruhe ellen.
A klub a jövő hét elején nevezi meg Labbadia utódját. (MTI)
A Kicker cikke szerint először telefonon közölték a trénerrel, hogy már nem tartanak igényt a munkájára a HSV-nál. A korábbi hírek szerint Louis van Gaal (legutóbb MU), Markus Gisdol (legutóbb Hoffenheim), Julian Nagelsmann (Hoffenheim), sőt Thomas Doll (FTC) is jelölt lehet a Hamburg kispadjára.
Átigazolások
MTK Budapest
Hegyi Krisztián
Az MTK-t erősíti tavasszal Hegyi Krisztián, a Premier League-ben szereplő West Ham United kapusa kölcsönben érkezik a kék-fehérekhez.
Fradi
Varga Barnabás
Közel kétmilliárd forint érkezhetne a magyar klubhoz.
AEK Athén
Varga Barnabás
A sport24.gr görög lap tegnap esti cikke szerint az AEK Athén továbbra is hajt Varga Barnabásra, aki az elsőszámú célpont a támadósorba.