Török lapértesülések szerint hiába ajánlott remek fizetést a Galatasaray Szalai Ádámnak, a Hoffenheim magyar válogatott csatára nemet mondott a megkeresésre és maradna a Bundesligában.
3 millió eurót, azaz közel 1 milliárd forintot, ajánlott fizetésként a Galatasaray Szalai Ádámnak egybehangzó török lapinformációk szerint. Az isztambuli klub által régebb óta csábított magyar csatár azonban a cikkek szerint nemet mondott az ajánlatra, mivel szeretne a Hoffenheimnél maradni.
A 31 éves támadó szerződése az idény végén lejár a Bundesliga-csapatnál, azaz a kérői már szabadon tárgyalhatnak vele esetleges nyári leigazolásáról.
Az 52-szeres válogatott játékos ebben az idényben 4 bajnoki gólnál és 2 gólpassznál jár a Hoffenheimben, összesen 49 találata van a német topligában már.
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).