A Premier League-be idén feljutott csapat szeretné megszerezni a magyar csatárt.
A Hoffenheim keretének átalakulásáról írt cikket a német rnz.de honlap. A lap több játékos sorsáról is beszámol, Szalai Ádámhoz érve pedig azt írja, értesülései szerint a magyar csatár iránt a Premier League-be feljutott Huddersfield Town érdeklődik.
Az angol csapat a playoff döntőjét nyerte meg a Reading ellen, és 45 év után jutott fel az angol élvonalba. A Huddersfieldnek egyébként David Wagner személyében német edzője van, aki minden bizonnyal jól ismeri a Bundesligában elérhetőnek tűnő játékosok listáját.
Szalai az elmúlt szezonban hétszer kezdett, 15-ször becserélték, 772 perc játékidő alatt 8 gólt szerzett a Bundesligában.
Átigazolások
Szpari/Puskás
Dala Nyíregyházán
A tavaszi kölcsönjáték után a Nyíregyházának végleg sikerült megszereznie Dala Martin játékjogát a Puskás Akadémiától.
Fradi
Makreckis: Qarabag
A Csakfoci értesülései szerint Cebrail Makreckis végül nem Törökországba, hanem Azerbajdzsánba igazol. A Qarabag komoly átigazolási díjat fizet a 26 éves játékosért.
Fradi
Kodro maradhat?
Az el Periódico de Aragón szerint Kenan Kodro a következő szezonra maradhat az FTC-nél. A csatár azonban egyelőre nem készült a csapattal a klub ausztriai edzőtáborában.