Leon Goretzkára kemény fél év vár még Gelsenkirchenben, amíg nem igazol a müncheniekhez.
A Schalke drukkerei nem hagyták szó nélkül, hogy a csapat játékosa, Leon Goretzka nyáron a Bayern Münchenbe szerződik – ráadásul, mivel lejár a szerződése, így ingyen teszi mindezt. A szurkolók molinón üzentek a futballistának:
A pénz és a trófeák sem érnek többet a klubunknál. Bárki, aki ezt nem érti meg, bekaphatja
- szólt az üzenet.
Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)