Fotó: twitter.com/scfreiburg

Sallai speciális maszkban, de újra csapatával edzhetett súlyos sérülése után - ekkor térhet vissza

Edzője szerint a magyar válogatott csatáránál jól össze kell még hangolni a terheléses és a regenerációs időszakokat.
Budai László 2022. október 27., csütörtök 14:41
Fotó: twitter.com/scfreiburg
Edzője szerint a magyar válogatott csatáránál jól össze kell még hangolni a terheléses és a regenerációs időszakokat.
Szerző: Budai László 2022. október 27., csütörtök 14:41

Sallai Roland szerdán ismét a Freiburggal edzhetett, de természetesen még nem lehet ott a csütörtök esti, Olimpiakosz Pireusz elleni EL-találkozó meccskeretében.

A meccsnap előtti edzések nem hosszúak, ezért is tudott hozzánk csatlakozni. Nagyon örült, hogy újra a csapattal tréningezhetett. Természetesen ezt még össze kell hangolni, megfelelő terheléses és regenerációs időszakokra van szüksége

- nyilatkozta Christian Streich vezetőedző.

Sallait szeptember 3-án, a Bayer Leverkusen elleni bajnokin Jonathan Tah rúgta úgy arcon, hogy a játékos súlyos szemsérülést is szenvedett. Elsőre úgy tűnt, nem kell majd műteni, de az eset után tíz nappal mégis megoperálták őt.

Most szerdán edzhetett először újra csapatával, de a ligainsider.de szerint 1-2 hétbe még biztosan beletelik, mire teljes értékű játékosként számíthatnak rá.

Ahogyan az a Freiburg által közzétett edzésfotón is látszik, a magyar válogatott támadó természetesen egy speciális maszkban végezte a gyakorlatokat.

Olvastad már?
Interjú Hajnal Tamással: "Sokszor kapok jelenleg is nemleges választ" - a vb-ről is igazolhat a Fradi
Az FTC sportigazgatója, Hajnal Tamás az Európa Ligáról, az iváncsai kupakudarcról, az átigazolásokról és Sztanyiszlav Csercseszovról is beszél a csakfoci.hu-nak adott interjújában.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz