Rossz hír a válogatottnak is: Kleinheisler újra megsérült

Várhatóan augusztus végéig nem játszhat a válogatott középpályás. 
Dudás Gábor 2016. július 21., csütörtök 13:10
Várhatóan augusztus végéig nem játszhat a válogatott középpályás. 
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 21., csütörtök 13:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Kleinheisler László kieséséről a hivatalos honlapon számolt be a középpályás klubja, a Werder Bremen, mondván a 21 éves játékos izomsérülést szenvedett, emiatt nem is utazhat el a csapattal a zillertali edzőtáborba sem. Hetekig nem lesz majd bevethető, várhatóan augusztus végén térhet talán vissza.

 - Sajnos újra rásérült az Európa-bajnokságon összeszedett sérülésére, pedig úgy tűnt, remekül halad a felépülése. Egyértelmű, hogy a lehető legrosszabbkor sérült meg újra. Minél előbb szeretne László is visszatérni majd az erőnléti edzésekre, így nem sínyli majd meg nagyon a fizikuma a kiesését – mondta Frank Baumann sportigazgató.

A középpályás kiesése a magyar válogatott számára is rossz hírt jelent, hiszen másfél hónap múlva, szeptember 6-án már világbajnoki selejtezőt játszik Bernd Storck csapata a Feröer-szigeteken.

 

 

Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz