Mindkét magyar végigjátszotta a vesztes Bundesliga II-es bajnokit.
A Stieber Zoltán nélkül felálló – és egyébként kiesés elől menekülő - Kaiserslautern 2-0-ra győzött a Radoki János-vezette Fürth ellen. A vendégek kapuját Megyeri Balázs védte, míg a védelem közepén ott volt a korábbi Fradi-játékos, Pintér Ádám. Mindketten végigjátszották az összecsapást. Az első találatnál éppen Pintér maradt le a gólt szerző Zouáról.
A Lautern a 14., míg a mostani találkozó előtt kilencmeccses veretlen szériát felépítő Fürth a hatodik a tabellán.
Átigazolások
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.