"Mindig szorítok a Werdernek, de..." - Kleinheisler bizonyítana a brémaiak ellen

A pályán adna csattanós választ a kölcsönadott középpályás.
admin 2016. szeptember 30., péntek 17:47
A pályán adna csattanós választ a kölcsönadott középpályás.
Szerző: admin 2016. szeptember 30., péntek 17:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A Darmstadt a Werder Bremen ellen lép pályára a Bundesligában, Kleinheisler László az őt kölcsönadó brémaiak ellen bizonyíthat. A válogatott játékosával a werder.de beszélgetett a találkozó előtt.
A magyar középpályás beszélt róla, mennyire lesz számára különleges a találkozó, és elmondta, mire számít a meccsen.

- Nem beszéltem a srácokkal a meccsről, de nagyon várom már az összecsapást. Furcsa lesz a Werder ellen játszani, de a pályán szeretném bizonyítani, hogy mit tudok. A találkozó után jön a válogatott szünet, mindenképp jó lenne sikerélménnyel utazni a nemzeti csapathoz.
Jó formában vagyunk, így optimistán várom a meccset. Mindig szorítok a Werdernek, ám ezúttal remélem, nem lesz okuk az örömre, és megszerezzük a három pontot.

A magyar játékos arról is szót ejtett, mennyire elégedett a saját eddigi teljesítményével.
- Boldog vagyok, hogy rendszeresen lehetőséget kapok, de tudok én ennél sokkal jobban is játszani. Azért dolgozom minden pillanatban, hogy folyamatosan fejlődjek, és úgy érzem, jó úton haladok. Egyre inkább beilleszkedem a csapatba, így a pályán is jobban megértjük egymást. 

Átigazolások
Rangers vinné
Lenny Joseph
Lenny Joseph iránt a Rangers érdeklődik, a hírek szerint a Fradi 6 millió eurót kérhet érte.
Fradi
Kodro kölcsönben
Az FTC ezúttal Görögországba, az Európa Liga-főtáblás OFI Krétának adta kölcsön rutinos csatárát, Kenan Kodrót.
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Tovább az összes átigazoláshoz