Megyeriék 10 emberrel, a 92. percben menekültek meg

Pintér Ádám is kezdett, de a bravúros egyenlítésnél már nem volt a pályán.
Budai László 2017. április 29., szombat 12:55
Szerző: Budai László 2017. április 29., szombat 12:55

A Radoki János irányította Greuther Fürth ismét két magyarral, Megyeri Balázzsal és Pintér Ádámmal állt fel, a csapat ellenfele ezúttal a kiesés elől menekülő Bielefeld volt. Kirsch 44. percben összeszedett piros lapja után a Fürth a teljes második félidőben emberhátrányban játszhatott, és ellenfele az 54. minutumban meg is szerezte a vezetést. Úgy tűnt, 1-0 is marad a vége, ám a 92. percben Dursun találatával egyenlítettek a vendégek.

Megyeri végig a pályán volt, Pintért a 75. percben lecserélték.

A Kaiserslautern 3-1-re nyert a Karlsruhe otthonában. Stieber Zoltánt nem nevezték a vendégek.