Megvan, hová igazol a Bundesligából a magyar válogatott játékos

Kalmár Zsolt nem tér vissza az NB I-be, inkább északra megy.
Dudás Gábor 2017. január 27., péntek 12:39
Kalmár Zsolt nem tér vissza az NB I-be, inkább északra megy.
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 27., péntek 12:39

Dániai források szerint Kalmár Zsolt a dán Bröndby-ben folytatja pályafutását, miután az északiak a magyar válogatott közpépályás klubjával, az RB Leipziggel, illetve a játékossal is megegyeztek.

 

Bár korábban egyes sajtóhírek szerint felmerült annak a lehetősége is, hogy a 22 éves futballista ideiglenesen hazatér, Kalmár végül a dán labdarúgás egyik legsikeresebb klubjához igazol kölcsönben. A korábbi győri játékos a több játéklehetőség reményében hagyja el a Bundesliga idei meglepetéscsapatát.

A Bröndby 21 fordulót követően a második helyen áll a helyi Superligában és övé eddig a bajnokság gólkirálya is, a finn Pukki személyében (12 gól). A gárda másodedzője a korábbi magyar válogatott védő, Bódog Tamás, a vezetőedző pedig Kalmár korábbi lipcsei mestere, Alexander Zorniger.

 .

Újabb Loki-igazolás a küszöbön, a Fradi válogatottját kivásárolják - friss hazai átigazolási hírek

 

Olvasd a híreinket mobilon egy gombnyomással és nyerj a Facebookon!

Szeretnénk, ha mindössze egyetlen kattintással vagy csupán néhány egyszeri beállítással segíthetnénk abban, hogy minél könnyebben hozzájuss a csakfoci.hu híreihez.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
Tovább az összes átigazoláshoz