Légiósok: Sallai arccsontja eltört - egyelőre nem tudni, kell-e műteni

Sallai Roland arccsonttörést szenvedett a Leverkusen elleni bajnokin, miután az ellenfél védője arcon rúgta.
Póczik Dávid 2022. szeptember 4., vasárnap 12:39
Sallai Roland arccsonttörést szenvedett a Leverkusen elleni bajnokin, miután az ellenfél védője arcon rúgta.
Szerző: Póczik Dávid 2022. szeptember 4., vasárnap 12:39

Szombaton a Freiburg 3-2-s győzelmet aratott a Bayer Leverkusen otthonában a Bundesliga 5. fordulójában. A vendégek sikere azonban nem lehetett teljesen felhőtlen, ugyanis Sallai Roland a mérkőzés 5. percben sérülést szenvedett, miután Jonathan Tah arcon rúgta. A magyar válogatott játékost percekig ápolták a pályán, majd hordágyon hagyta el a játékteret a 9. percben.

Az nso.hu információi szerint a 25 éves játékos arccsonttörést szenvedett és a bal szemét - a duzzanat miatt - továbbra sem tudja kinyitni. A következő napokban dől el, meg kell-e a műteni a 36-szoros válogatott támadót.

Átigazolások
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz