Dühösen reklamált a Darmstadt vezetőedzője, Norbert Meier egy elmaradt büntető miatt az Ingolstadt elleni Bundesliga-bajnokit (0-1) követően.
A szakember szerint egyértelmű, hogy csapata magyar légiósát, Kleinheisler Lászlót 11-est érően vágták fel a meccs 12. percében.
Ez nem az első, hanem már a harmadik szituáció volt, amikor egy tiszta 11-est nem adtak meg nekünk – mérgelődött Meier.
Mint ismeretes, Kleinheisler kezdőként, az első félidőben volt a pályán szombaton.
Nézd meg az esetet 0:38-tól az összefoglalóban!
Átigazolások
Légiósok
Magyar tini tart a Bundesligába
A korábban Pécsen, tavaly szeptembertől pedig Eszéken pallérozódó 16 éves támadót, Andruskó Adriánt a német Werder Bremen szerződtetheti. (Nemzeti Sport)
Kisvárda
Révész nem marad edző
Révész Attila elmondása szerint nem marad a Kisvárda élén vezetőedzőként. Spanyol, német és magyar edző is képben van a klubnál.
Újpest
Nyári tervek
3-4 minőségi játékost igazolna Dárdai Pál nyáron, köztük fiatal magyarokat. Arról is beszélt, nem tervezi, hogy bármelyik fiát szerződtesse. Részletek itt.