K.O.: Nézni is rossz, ahogy letaglózták a pályán a válogatott csatárt - videó

Mark Uth, a Schalke 1-szeres német válogatott támadója egy ütközés következtében eszméletlenül terült el a földön az Augsburg elleni vasárnapi bajnoki (2-2) 11. percében. A csatárt kórházba szállították, ahol alaposabban is kivizsgálják, de jó hír, hogy már reagált a külvilágra és magánál van.
Dudás Gábor 2020. december 13., vasárnap 18:18
Mark Uth, a Schalke 1-szeres német válogatott támadója egy ütközés következtében eszméletlenül terült el a földön az Augsburg elleni vasárnapi bajnoki (2-2) 11. percében. A csatárt kórházba szállították, ahol alaposabban is kivizsgálják, de jó hír, hogy már reagált a külvilágra és magánál van.
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 13., vasárnap 18:18
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz