Ijesztő részletek derültek ki Szalai Ádám autóbalesetéről

Nagyobb baj is történhetett volna Szalai Ádám autóbaleseténél, de szerencsére jól van a Mainz magyar csatára. akinek azonban kérdéses a keddi játéka is.
Dudás Gábor 2021. december 13., hétfő 10:35
Nagyobb baj is történhetett volna Szalai Ádám autóbaleseténél, de szerencsére jól van a Mainz magyar csatára. akinek azonban kérdéses a keddi játéka is.
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 13., hétfő 10:35
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ahogy arról beszámoltunk, Szalai Ádám autóbalesete miatt nem játszhatott szombaton a Bayern München otthonában, csapata, a Mainz nélküle kapott ki 2-1-re a Bundesliga címvédőjétől. Az már kiderült, hogy a magyar válogatott csatár és más sem sérült meg szerencsére súlyosabban a balesetben, de most pár apróbb részletet elárult a Bild című lap.

Mint kiderült, Szalai Ádám pénteken, a mérkőzés előtti utolsó edzésre menet, Darmstadt közelében letért az útról és a szalagkorlátnak csapódott autójával.

A magyar csatárnak elővigyázatosságból kórházba kellett mennie az ijesztően hangzó balesetet követően egy alapos kivizsgálásra és emiatt lekéste a müncheni indulást, de elővigyázatosságból egyébként sem lépett volna pályára a rutinos futballista.

A Mainz klubmenedszere, Christian Heidel a lapnak nyilatkozott is az esetről:

Ádámnak kisebb nyaki zúzódása van, egyébként minden rendben van, hála Istennek

- mondta, hozzátéve, hogy Szalai vasárnapra is pihenőt vett ki és egyelőre nem tudni, hogy kedden, a Hertha ellen pályára léphet-e majd a támadó.

Átigazolások
Szentlőrinc
Hosszabbítás
Lakatos Márk a következő szezonban is a Szentlőrinc színeiben futballozik majd.
ETO
Kiszemelt csatár
Sajtóhírek szerint az ETO ajánlatot tett a belga Dender 24 éves északmacedón csatára, David Toshevski megvásárlására. A kiszemelt labdarúgó megszerzéséért az izraeli Maccabi Haifa is versenyben van.
Gyirmót
2 profi
Profi szerződést kapott az NB II-es Gyirmót FC Győr két fiatal játékosa: Lengyel Botond három, míg Szabó Kornél kettő plusz egy éves kontraktust írt alá.  
Tovább az összes átigazoláshoz