Husztiék rangadót nyertek - videó

Kezdő volt a magyar középpályás, csapata nagyon fontos pontokat szerzett.
admin 2016. november 5., szombat 20:05
Kezdő volt a magyar középpályás, csapata nagyon fontos pontokat szerzett.
Szerző: admin 2016. november 5., szombat 20:05

Huszti Szabolcs csapata, az Eintracht Frankfurt hazai pályán, a Köln ellen lépett pályára a Bundesligában. A magyar középpályásra nehéz meccs várt, hiszen a sűrű középmezőny két hasonló mutatókkal álló csapata csapott össze Frankfurtban.

Huszti kezdőként kapott szerepet a hazaiaknál, és hamar gólnak örülhetett, Gacinovic révén már az 5. percben megszerezték a vezetést. Az eredmény ezután már nem is változott, a 88 percet pályán töltő Huszti csapata így begyűjtötte a három pontot, és pontszámban beérte a legyőzött Kölnt.

Frankfurt - Köln 1-0 (Gacinovic 5.)

A BUNDESLIGA ÁLLÁSA - TABELLA

Átigazolások
ZTE
Amato végleg az övék
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz