Husztiék pontot csentek a BL-csapat otthonából

Végig a pályán volt a magyar középpályás, tovább menetelnek.
admin 2016. október 28., péntek 20:41
Végig a pályán volt a magyar középpályás, tovább menetelnek.
Szerző: admin 2016. október 28., péntek 20:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Bundesligában a Huszti Szabolcsot ezúttal is kezdőként bevető Frankfurt a Bajnokok Ligájában is vitézkedő Mönchengladbach otthonába látogatott. Mindkét csapat a közvetlen élmezőny mögött, egymástól mindössze 3 pontnyira várta az összecsapást.

A hazaiak birtokolták többet a labdát, az ő akaratuk érvényesült mezőnyben, ám ez az eredményben nem mutatkozott meg. Hiába próbálkoztak a felek, a jég egyik oldalon sem tört meg, így gólnélküli döntetlennel zárult a találkozó, amivel Husztiék továbbra is a megelőzik a Gladbachot, jelenleg a nyolcadikak. A magyar középpályás végig játszott, a 80. percben buktatásért begyűjtött egy sárga lapot is.

Mönchengladbach - Frankfurt 0-0

ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA - TABELLA

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz