Végig a pályán volt a magyar középpályás, tovább menetelnek.
A Bundesligában a Huszti Szabolcsot ezúttal is kezdőként bevető Frankfurt a Bajnokok Ligájában is vitézkedő Mönchengladbach otthonába látogatott. Mindkét csapat a közvetlen élmezőny mögött, egymástól mindössze 3 pontnyira várta az összecsapást.
A hazaiak birtokolták többet a labdát, az ő akaratuk érvényesült mezőnyben, ám ez az eredményben nem mutatkozott meg. Hiába próbálkoztak a felek, a jég egyik oldalon sem tört meg, így gólnélküli döntetlennel zárult a találkozó, amivel Husztiék továbbra is a megelőzik a Gladbachot, jelenleg a nyolcadikak. A magyar középpályás végig játszott, a 80. percben buktatásért begyűjtött egy sárga lapot is.
Mönchengladbach - Frankfurt 0-0
ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA - TABELLA
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.