Hihetetlen: Túl sok néző miatt marad el egy focimeccs Ausztriában

Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Szerző: Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Fura ok miatt marad el egy mérkőzés: túl sok lenne a néző. Ausztriában játszanák az Udinese-Hannover felkészülési meccset vasárnap, amelyre több mint 4000 néző érkezett volna, köztük majdnem 300 huligán.

A helyi, karintiai csapat stadionja viszont mindössze 2430 főt tud fogadni.

Sajnáljuk, hogy így kellett döntenünk, de a biztonság számunkra a legfontosabb

- jelentette ki a döntés kapcsán Gerhard Mock polgármester.

Címkék: #Hannover #Udinese
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz