Hihetetlen: Túl sok néző miatt marad el egy focimeccs Ausztriában

Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Szerző: Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Fura ok miatt marad el egy mérkőzés: túl sok lenne a néző. Ausztriában játszanák az Udinese-Hannover felkészülési meccset vasárnap, amelyre több mint 4000 néző érkezett volna, köztük majdnem 300 huligán.

A helyi, karintiai csapat stadionja viszont mindössze 2430 főt tud fogadni.

Sajnáljuk, hogy így kellett döntenünk, de a biztonság számunkra a legfontosabb

- jelentette ki a döntés kapcsán Gerhard Mock polgármester.

Címkék: #Hannover #Udinese
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz