Hihetetlen: Túl sok néző miatt marad el egy focimeccs Ausztriában

Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Szerző: Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Fura ok miatt marad el egy mérkőzés: túl sok lenne a néző. Ausztriában játszanák az Udinese-Hannover felkészülési meccset vasárnap, amelyre több mint 4000 néző érkezett volna, köztük majdnem 300 huligán.

A helyi, karintiai csapat stadionja viszont mindössze 2430 főt tud fogadni.

Sajnáljuk, hogy így kellett döntenünk, de a biztonság számunkra a legfontosabb

- jelentette ki a döntés kapcsán Gerhard Mock polgármester.

Címkék: #Hannover #Udinese
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz