Hihetetlen: Túl sok néző miatt marad el egy focimeccs Ausztriában

Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
Az Udinese és a Hannover edzőmeccsére nagy volt a túljelentkezés, a szervezők nem vállalták be a rendezést.
Szerző: Mokány Lajos 2017. július 28., péntek 7:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Fura ok miatt marad el egy mérkőzés: túl sok lenne a néző. Ausztriában játszanák az Udinese-Hannover felkészülési meccset vasárnap, amelyre több mint 4000 néző érkezett volna, köztük majdnem 300 huligán.

A helyi, karintiai csapat stadionja viszont mindössze 2430 főt tud fogadni.

Sajnáljuk, hogy így kellett döntenünk, de a biztonság számunkra a legfontosabb

- jelentette ki a döntés kapcsán Gerhard Mock polgármester.

Címkék: #Hannover #Udinese
Átigazolások
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Csíkszereda
MTK-játékost igazoltak
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda együttesében folytatja kölcsönben pályafutását Horváth Artúr, az MTK Budapest 22 éves középpályása. (mtkbudapest.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz