A Leverkusen elleni vereség után stratégiát vált a berliniek szakvezetője.
Mint arról beszámoltunk, 3-1-re kikapott első 2017-es bajnokiján a Hertha, a Bayer Leverkusen otthonában, így jelenleg az ötödik a tabellán.
A vereség és a mutatott játék sem tetszett a berliniek magyar szakvezetőjének, Dárdai Pálnak, aki változást ígért keddi nyilatkozatában.
- A kis kedves magyar Dárdainak annyi, mind az edzéseken, mind a meccseken. Többet fogok követelni, kiabálni, kevesebbet mosolyogni, de annál többet reklamálni a játékosoknál. Olyanok voltunk a meccsen, mint a jófiúk az iskolában, de ezt soha többé nem akarom látni – idézi a spox.com a szakembert.
Átigazolások
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.