Merész: Dárdai kitette a csapatból a Hertha kapitányát is

Kemény döntéseket hozott meg a magyar szakvezető a gyengébb idénykezdet miatt.
Dudás Gábor 2016. augusztus 16., kedd 11:29
Kemény döntéseket hozott meg a magyar szakvezető a gyengébb idénykezdet miatt.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 16., kedd 11:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Dárdai Pál döntése értelmében sem az eddigi csapatkapitány, Fabian Lustenberger, sem a Bayern Münchentől a tavaly nyáron igazolt szélső, Mitchell Weiser sem tagja jelenleg a Hertha első keretének. A Kicker cikke szerint Lustenberger emiatt már a Napoli elleni felkészülési meccs (1-4) 18-as keretében sem kapott helyet, míg Weiser külön, erőnléti edzésekkel készül a bajnoki idényre, utóbbi esetében csak akkor lehet szó a visszatérésről, ha újra tökéletesen fitt lesz a játékos.

Az eddigi kapitány esetében viszont a cikk szerint már kevéssé esélyes a visszatérés lehetősége, Dárdai ugyanis rendkívül elégedetlen volt Lustenberger játékával és hozzáállásával a dán Bröndby elleni, kieséssel zárult Európa Liga-párharc során.

Ráadásul ha az új szlovák válogatott igazolás, Ondrej Duda is felgyógyul, a cseh Vladimir Darida kerülhet a 6-os pozíciójába a Herthánál, miközben Lustenberger előtt áll a sorban John Brooks és Niklas Stark is. A lap szerint nem kizárt, hogy a 27 éves svájci játékos távozik is Berlinből. 

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz