Hatalmas hangulatban, több mint 8 ezer szurkoló előtt nyerte meg a Leverkusen a berlini "Traditionsmasters" elnevezésű teremtornát.
A kiváló hangulatú eseményen a drukkerek többsége természetesen elsősorban a két helyi gárda, a Hertha, illetve az Union Berlin döntősbe jutását várta, de végül a Leverkusen és a Dortmund jutott a fináléba, ahol a Bayer örülhetett, hiszen a 4 gólig jutott Helmes vezetésével 10-3-ra kiütötte a Borussiát.
A tizedik alkalommal megrendezett "Traditionsmasters" teremtornán tiszteletbeli Hertha-kapusként Király Gábor két mérkőzésen is ott volt a pályán, így részese volt a Barcelona egykori kiválóságai ellen aratott 4-2-es győzelemnek is. Csapata végül az Union elleni 2-2-es döntetlent és a Karlsruhe elleni 5-4-es vereséget követően nem jutott tovább a csoportjából.



Átigazolások
Ferencváros
Északról jöhet védő
A svéd Expressen értesülései szerint a Ferencváros is szeretné megszerezni a Mjällby védőjét, Abdullah Iqbalt, és ajánlattételre készül a közeljövőben.
Újpest
Megszólalt Ganea
Az Újpest által elküldött George Ganea szerint a döntés mögött nem csupán szakmai szempontok álltak.
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.