Kiderült, Dárdai milyen trükkel érte el a Bayern elleni bravúrt

A magyar szakember húzása alaposan bevált.
Budai László 2017. október 3., kedd 12:39
A magyar szakember húzása alaposan bevált.
Szerző: Budai László 2017. október 3., kedd 12:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kiderült, milyen extra ötlettel motiválta Dárdai Pál játékosait a Bayern elleni mérkőzés előtt. A magyar szakvezető a találkozót megelőző este összehívta az együttest, ám a szokásos elemzés helyett ezúttal egy különlegességgel készült. Közösen megnézték a legutóbbi szezon Bayern elleni mérkőzésének videóját, akkor a berliniek a 96. percig vezettek, és az utolsó utáni pillanatban egyenlítettek a bajorok.

Az edzői stáb és én meg akartuk mutatni a csapatnak, hogy nem kell olyan nagyon tisztelni a Bayernt

– nyilatkozta a különleges motivációs eszköz kapcsán Dárdai a Bildnek.

A trükk be is vált, hiszen a Hertha 2-2-es döntetlent ért el a Bayern ellen.

- Ez a videó segített abban, hogy ilyen tüzesek legyünk a pályán – dicsérte edzőjét a gólt is szerző Ondrej Duda.

Átigazolások
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz