Dárdai Pált választották a Bundesliga legjobb edzőjének

A német labdarúgó-bajnokság honlapján Dárdai Pált választották az ősz legjobb edzőjének.
Budai László 2017. január 31., kedd 17:14
A német labdarúgó-bajnokság honlapján Dárdai Pált választották az ősz legjobb edzőjének.
Szerző: Budai László 2017. január 31., kedd 17:14
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A bundesliga.de oldalon lebonyolított voksoláson a Hertha BSC-t irányító magyar szakember mellett Ralph Hasenhüttl (RB Leipzig), Julian Nagelsmann (Hoffenheim) és Peter Stöger (Köln) volt a jelöltek között.   

A január utolsó napján lezárult szavazáson a trénerekre összesen 51 488 voks érkezett, ebből 17 468-an gondolták úgy, hogy Dárdai volt a legjobb, ami 34 százalékos arányt jelent.   

A második helyen záró Nagelsmann-ra 11 225 szavazat érkezett.   

 

A Hertha - amely jelenleg ötödik helyen áll a bajnokságban - az utóbbi időben nincs jó formában, az elmúlt öt bajnoki mérkőzéséből négy vereség mellett mindössze egyet nyert meg.   

A berliniek a következő fordulóban az Ingolstadtot fogadják.

Mobilról olvasod a csakfoci-t? Ezt olvasd el!

Átigazolások
Ferencváros
Acolatse leendő csapata
Elton Acolatse ügyében megállapodás születhetett a Ferencváros és a szaúd-arábiai Al-Hazem csapata között.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Fradi
Középpályást néztek ki?
Úgy hírlik, gólerős középpályással erősíthet a Ferencváros - így áll Basam Zaarura ügye.
Tovább az összes átigazoláshoz