Dárdai Márton végig a kispadon ült, miközben a Hertha 3-1-re kikapott hazai pályán a Kölntől. A berliniek a 12. pozícióban tanyáznak jelenleg a Bundesligában, mindössze három pontra a kiesőzónától.
Bundesliga, 18. forduló:
Hertha BSC – 1. FC Köln 1-3 (Darida 57., ill. Modeste 29., Duda 32., Thielmann 91.)
Később:
17:30: VfL Bochum – Wolfsburg
Olvastad már?
Szoboszlai fodrásza is kellett a góljához - a Leipzig magyarja frappáns magyarázatot adott
Az RB Leipzig 4-1-s győzelmet aratott a - Szalai Ádámot nélkülöző - Mainz csapata felett a német Bundesliga 18. fordulójában. A meccs egyik hőse Szoboszlai Dominik volt.
Elolvasom
Átigazolások
Kairóban folytathatja
Nadhir Benboual
Algériai sajtóhírek szerint Nadhir Benbouali az egyiptomi élvonalbeli Pyramids FC-ben folytathatja pályafutását.
Vasas utánpótlásában folytatja
Egon Kunzmann
Egon Kunzmann az Instagram-oldalán jelentette be, hogy a Vasas Kubala Akadémián folytatja pályafutását.
Légiósok
Mocsi maradhat, de...
"Amíg nyitva a játékospiac, semmit sem tudok biztosra kijelenteni" - a 3-szoros magyar válogatott Mocsi Attila úgy tervez egyelőre, hogy marad a török Rizespornál. (Nemzeti Sport)