Letöltendő börtönbüntetésre ítélték Marcelinhót, a brazilok korábbi válogatott labdarúgóját.
A 43 éves játékosnak 30 napra kell bevonulnia az Angelo Amorim nevű fegyintézetbe Campina Grandéban, mert elmaradásai vannak a tartásdíjfizetésben. A bíróság kötelezte klubját, a negyedosztályú FC Trezét, hogy mellékbüntetésként vonja le a középpályás fizetéséből a hátralékot.
Marcelinho Paraíba 2001 és 2006 között a Hertha BSC-ben légióskodott, ahol Király Gábor és Dárdai Pál csapattársa volt, majd megfordult a szintén német Wolfsburg és a török Trabzonspor együttesében is. A nemzeti csapatban ötször lépett pályára.
(MTI/Csakfoci.hu)
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.