A mainzi vereséget követően elfogyott a lipcsei drukkerek türelme, a magyar válogatott kapussal is elbeszélgettek.
Mint arról beszámoltunk, folytatódott az RB Leipzig immáron négymeccses nyeretlenségi szériája a német bajnokságban: vasárnap az alsóházban tanyázó Mainz vágott egy hármast lipcseieknek. Gulácsi Péter védte a vendégek kapuját, az első gólt eredményező 11-esnél kis híján védeni is tudott, de végül ő sem tudott segíteni csapatán, súlyos vereségbe szaladtak bele.
Az utóbbi 5 bajnoki meccsén 15 gólt kapó hálóőrnek - ezúttal aligha volt hibáztatható egyik találatban is - a mérkőzés lefújása után társaival együtt kellett kiállnia a drukkerek elé, sőt, Gulácsival még külön is elbeszélgetett a fanatikusok egyik vezetője.


Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.