Nagyon közel járt első Bundesliga-találatához.
TABELLA: A Bundesliga állása itt - kattints!
Mint arról beszámoltunk, a Bundesliga 7. fordulójában a Darmstadt Kleinheisler Lászlóval a kezdőben kapott ki 2-1-re a Mainz otthonában.
A magyar középpályás a 18. percben nagyon küzel járt első Bundesliga-góljához, ami alighanem a forduló legszebb találata is lett volna: 22-23 méterről, kapásból lőtt a fiatal játékos, de Lössl kapus a felső léc segítségével védeni tudott. Centiken múlt!
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.