Több helyen eltört Christian Gentner, a Stuttgart csapatkapitánya arccsontja a Wolfsburg elleni szombati német labdarúgó-bajnoki mérkőzésen.
A Bundesliga honlapjának beszámolója szerint már csak néhány perc volt hátra az összecsapásból, amikor a 32 éves Gentner ütközött az ellenfél kapusával, Koen Casteelsszel, és súlyos sérülést szenvedett.
Az orvosi jelentés alapján a középpályásnak – akit Casteels fejen térdelt, és az eszméletét is elvesztette – eltört orra, a felső állkapcsa és két csont a szemgödre körül, így meg kell műteni. Az orvosok szerint Gentner teljesen felépül majd, azt azonban egyelőre nem tudni, mennyi időt kell kihagynia.
A Stuttgart 1–0-ra győzött a szombati összecsapáson, s jelenleg a kilencedik helyen áll a bajnokságban. (MTI)
Átigazolások
ETO
Vitális Milán
A csapatkapitány elmondta, reméli, olyan teljesítményt tett le idén, amivel tovább tud lépni.
FTC
Keane: no comment!
Robbie Keane a jövőjét firtató kérdésre: "No comment! Élő szerződésem van, azt pedig nem tudom irányítani, hogy a média mit ír velem kapcsolatban."
ZTE
Campos bizonytalan
"Még egy évem van a szerződésemből, ugyanis életbe lépett az opció a bentmaradással. Arra garanciát viszont nem tudok vállalni, hogy ki is töltöm a szerződésem" - mondta Nuno Campos.