Nuri Sahin, a Borussia Dortmund török középpályása elmondása szerint „soha nem fogja elfelejteni” társai arcát, a buszukat ért robbantásos támadás után, ő maga a Monaco elleni BL-meccsen a becseréléséig nem is tudott másra gondolni.
„Tudom, hogy a futball az életünk fontos része, imádjuk a játékot, ha kell, szenvedünk is érte, sokat keresünk, kivételes élethelyzetben vagyunk, de amikor hazamentem a történtek után, és láttam a feleségemet és a fiamat, az arcukat, ahogy ott vártak az ajtóban, rájöttem, hogy mi is csak emberek vagyunk, a focinál sokkal, de sokkal fontosabb dolgok is vannak a világon” – mondta meghatottan Sahin.
A futballista azt is elmondta, hogy bár törökként nem ismeretlenek számára a terrorakciók, eddig közelinek és mégis távolinak érezte egyszerre az Európát is egyre inkább fenyegető jelenséget. Most viszont először élte át igazán, amiről a hírek szólnak.
Átigazolások
DVSC
Navarro a jövőjéről
"Nyitott vagyok minden munkára, de jól érzem magam Debrecenben a családommal, elégedett vagyok, élvezem, amit csinálok" - Sergio Navarro, a DVSC vezetőedzője a Büntető.com-nak.
ZTE
Peraza végleg a ZTE-é
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.
RB Leipzig
Orbán és Gulácsi is távozhat
Német lapértesülések szerint Willi Orbán és Gulácsi Péter is elhagyhatja az RB Leipziget.