A Kicker értesülései szerint eldőlt, hogy az előző szezonban az Ajaxot irányított Peter Bosz lesz a Borussia Dortmund új vezetőedzője. A trénert már ma kora délután be is jelenti a sárga-fekete klub.
Mivel Bosz szerződése 2019-ig szólt az amszterdamiakkal, ezért a BVB-nek ki kell vásárolnia őt. A német lap úgy tudja, hárommillió eurót fizetnek a németek a holland klubnak.
Bosz segítőit is viszi magával az Ajaxtól Dortmundba. Az edzővel a holland csapat idén második lett a bajnokságban és bejutott az Európa Liga döntőjébe.
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.