A robbantás óta először rúgott labdába a Dortmund játékosa, rögtön trükközni kezdett - videó

A Dortmund-Monaco Bajnokok Ligája-mérkőzést megelőző robbantás óta még nem vehetett részt labdás edzésen a szörnyű eseményben megsérült, és azóta csuklóműtéten is átesett Marc Bartra. A sárga-feketék labdarúgója azonban most ismét labdába rúghatott, ezt pedig természetesen meg is örökítették.
Budai László 2017. április 30., vasárnap 6:32
A Dortmund-Monaco Bajnokok Ligája-mérkőzést megelőző robbantás óta még nem vehetett részt labdás edzésen a szörnyű eseményben megsérült, és azóta csuklóműtéten is átesett Marc Bartra. A sárga-feketék labdarúgója azonban most ismét labdába rúghatott, ezt pedig természetesen meg is örökítették.
Szerző: Budai László 2017. április 30., vasárnap 6:32
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz