A német Bundesliga 31. fordulójában az Augsburg egy, a 43. másodpercben szerzett góllal 1-0-ra legyőzte idegenben a Mainzot, így rendkívül fontos három pontot szerzett a kiesés ellen vívott harcban.
Szalai Ádámot ezúttal is csereként, a 76. percben vetette be a Mainz, amely 31 mérkőzést követően a 15., még bentmaradást érő pozícióban tanányzik a tabellán, de csak három pont az előnye a Fortuna Düsseldorf és a Werder Bremen előtt.
Bundesliga, 31. forduló:
Mainz – Augsburg 0-1 (Niederlechner 1.)
Schalke - Bayer Leverkusen 1-1 (Caliguri 51. - 11-esből, ill. Miranda 81. - öngól)
Átigazolások
Vasas
Fontos hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak saját nevelésű utánpótlás-válogatott támadójukkal, Molnár Csabával.
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)