Bundesliga: Sallaiék idegenben tudtak győzni, elképesztő meccsen kapott ki otthon a Dortmund - eredmények, videók

Sallai Roland a 61. percben hagyta el a játékteret a Freiburg mérkőzésén melyet végül 1-0-ra megnyertek a vendégek. A 88. percben még 2-0-ra vezetett a Dortmund a Signal Iduna Parkban, de végül vereséget szenvedtek a sárga-feketék.
Póczik Dávid 2022. augusztus 20., szombat 17:36
Szerző: Póczik Dávid 2022. augusztus 20., szombat 17:36

Bundesliga, 3. forduló

Augsburg-Mainz 1-2 (Demirovic 35., ill. Onisiwo 31., Lee Jae Sung 93.)

Borussia Dortmund-Werder Bremen 2-3 (Brandt 48., Guerreiro 77., ill. Buchanan 89., Schmied 93., Burke 95.)

Leverkusen-Hoffenheim 0-3 (Baumgartner 9., Kramaric 35., Rutter 78.)

VfB Stuttgart-Freiburg 0-1 (Grifo 11.)

Wolfsburg-Schalke 0-0

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.