Kiütéses sikerrel kezdődött a Bundesliga 28. fordulója, a pénteki nyitómérkőzésen a Sallai Roland nélkül felálló Freiburg súlyos vereségbe futott bele.
Bundesliga, 28. forduló
Mainz - Freiburg 5-0
Gólszerzők: Boetius (20.), Mateta (25., 33., 77.), Onisiwo (73.)
A mérkőzés után a Mainz 33 ponttal a 12., a Freiburg pedig 32 ponttal a 13. helyen áll. A találkozón a magyar válogatott Sallai Roland sérülés miatt nem léphetett pályára.
Átigazolások
Sallai Roland
Nyomul a Fulham
A TRT Spor szerint a Fulham ismét konkrét ajánlatot tehet a Galatasaray alapembere, Sallai Roland játékjogáért.
NB I
Észt edző érkezik?
A lengyel Motor Lublin másodedzői pozícióját elhagyó Gert Remmelt az NB I-ben nevezhetik ki vezetőedzőnek - értesült az NSO, amely szerint a DVSC-nél lehet képben az 50 éves észt tréner.
Fradi
Arzani visszatért
A Melbourne City hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Fraditól kölcsönvett Daniel Arzani visszatért a zöld-fehérekhez.