Huszti Szabolcs 85 percet játszott, a szülinapos Szalai Ádám a kispadon ült a találkozón.
A német bajnokság pénteki találkozója magyar rangadónak is beillett, a Huszti Szabolcsot foglalkoztató Frankfurt Szalai Ádám csapatát, a Hoffenheim gárdáját fogadta.
A hazaiaknál ezúttal is a kezdőcsapatban kapott helyet a kulcsembernek számító Huszti Szabolcs, míg a vendégeknél a születésnapját ünneplő Szalai Ádámot a cserék közé nevezte edzője.
A találkozó nem a gólzáporról marad emlékezetes, egyik gárda sem tudott betalálni. A hajrában a vendégek hiába kerültek emberelőnybe Chandler kiállítáa miatt, a létszámfölény sem volt elegendő a győztes gól megszerzéséhez.
A Frankfurtban Huszti 85 percet töltött a pályán, míg Szalai nem állt be a Hoffenheimbe.
Frankfurt - Hoffenheim 0-0
Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.