Fotó: twitter.com/FCBayern

Bundesliga: A Bayern 4-0-s kiütéssel jött ki a gödörből - videó

A bajorok már a szünetre háromgólos előnyben voltak a Bayer Leverkusen elleni pénteki bajnokin.
Budai László 2022. szeptember 30., péntek 22:23
Fotó: twitter.com/FCBayern
A bajorok már a szünetre háromgólos előnyben voltak a Bayer Leverkusen elleni pénteki bajnokin.
Szerző: Budai László 2022. szeptember 30., péntek 22:23

A Bayern München négy nyeretlen bajnoki mérkőzés után elsöprően kezdte a Bayer Leverkusen elleni pénteki Bundesliga-találkozót: Sané a 3., Musiala a 17., Mané a 39. percben szerzett gólt, így már a szünetre háromgólos előnnyel mehettek a bajorok. A második félidő hajrájában Thomas Müller tette kiütésessé a sikert, Julian Nagelsmann együttese így egy sima, 4-0-s győzelemmel zárta le a nyeretlen sorozatot.

A mérkőzés összefoglalója

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Megint válthat a Fradi 4-szeres bajnoka

Egy szezon után távozhat a Dinamo Zagrebtől a Ferencvárossal 4 bajnoki címet nyert marokkói válogatott védő, Samy Mmaee.

Tatabánya
Érkező és távozó
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Tatabánya, hogy Kiprich Dávid aláírt, Varga Dominik pedig távozik a csapattól.
Kozármisleny
Gólkirály érkezett
Az NB III-ban szereplő Kaposvár bejelentette, hogy Babinszky Bence a Kozármislenyhez igazolt. A 24 éves támadó 25 góllal lett a Dél-Nyugati csoport gólkirálya legutóbb, most a távozó Kirchner Krisztiánt kell pótolnia.
Tovább az összes átigazoláshoz