Újabb címet gyűjtött be a Bayern sztárja - Messi és Ronaldo dobogón sincs

Robert Lewandowski, a Bajnokok Ligája-győztes Bayern München lengyel válogatott csatára érdemelte ki a tavalyi év legjobb labdarúgója címet a legnépszerűbb spanyol sportnapilapnál, a Marcánál.
Privacsek András 2021. január 1., péntek 20:15
Robert Lewandowski, a Bajnokok Ligája-győztes Bayern München lengyel válogatott csatára érdemelte ki a tavalyi év legjobb labdarúgója címet a legnépszerűbb spanyol sportnapilapnál, a Marcánál.
Szerző: Privacsek András 2021. január 1., péntek 20:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A hagyományos szerkesztőségi szavazáson biztosan végzett az élen a 32 éves támadó, aki decemberben a Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnél (FIFA) is nyert.

A Marcánál a Barcelonát erősítő argentin Lionel Messi, és a Juventusban játszó portugál Cristiano Ronaldo sem került a legjobb három közé, utóbbi az ötödik, előbbi a tizedik lett a rangsorban.

A 2020-ban a Bayern Münchennel minden lehetséges trófeát megnyert, 47 mérkőzésen 55 gólt szerzett Lewandowski mögött a szintén - a német együttest erősítő - Joshua Kimmich lett a második, és a Paris Saint-Germain világbajnok francia csatára, Kylian Mbappé a harmadik. (MTI)

Átigazolások
Puskás Akadémia
Magyar igazolás
A Puskás Akadémia bejelentette a 18 éves Brügger Dániel szerződtetését, a magyar korosztályos válogatott középpályás 2029 nyaráig írt alá a felcsúti klubhoz.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról
Hajnal Tamás elárulta, egyelőre a jelenlegi kerettel vág neki a szezonnak az FTC, de augusztus végéig még lehetnek érkezők és távozók.
ZTE
Klubrekord
Klubrekordot jelentő összegért távozik a ZTE-től Akpe Victory, aki pályafutását a svájci első osztályban szereplő FC Baselnél folytatja.
Tovább az összes átigazoláshoz