Egy évvel meghosszabbította szerződését Franck Ribéry, a Bayern München francia labdarúgója.
"Ez egy nagyszerű klub, a város pedig már az otthonom" - közölte a 33 éves szélső, aki az új megállapodás értelmében 2018 júniusáig marad a bajnokcsapatnál.
Ribéry 2007-ben érkezett a bajorokhoz az Olympique Marseille-től, és eddig 333 tétmérkőzésen 108 gólt szerzett és 164 gólpasszt adott. (MTI)
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Csíkszereda
MTK-játékost igazoltak
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda együttesében folytatja kölcsönben pályafutását Horváth Artúr, az MTK Budapest 22 éves középpályása. (mtkbudapest.hu)
Légiósok
Magyar kapusa lehet a Celticnek
A Sky Sports információi szerint a Celtic egyeztetéseket folytat a Blackburn Rovers magyar válogatott kapusának, Tóth Balázsnak a szerződtetéséről.