Thomas Müller, a Bayern ikonikus játékosa a szezon végén akár klubot is válthat.
Nem megy a játék és a góllövés a Bayern világbajnok támadójának, Thomas Müllernek, aki az idei szezonban mindössze egy gólnál jár a Bundesligában, míg a BL-ben háromszor talált be. Nem véletlen, hogy felmerült az esetleges elszerződése.
José Mourinho, a Manchester United menedzsere örülne, ha a némettel dolgozhatna együtt. Müller egyelőre gondolkodik a váltáson.
Érdekesség, hogy két éve már felmerült az MU-nál a csatár szerződtetése, de akkor nem jött össze az üzlet.
Átigazolások
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.
Fradi
Ajánlat Gruberért
A Csakfoci úgy tudja, külföldről érkezett ajánlat Gruber Zsomborért, és van is esély rá, hogy a támadó légiósként folytassa.
Ex-DVTK
Esiti új csapathoz tart
A bosnyák Borac Banja Luka közel áll ahhoz, hogy szerződtesse Anderson Esitit. A 32 éves nigériai középpályás legutóbb a DVTK játékosa volt, korábban pedig az FTC-ben és a ZTE-nél is megfordult.